Zima dla aktywnych i wygodnych

Zima dla aktywnych i wygodnych sprzyja szczególnie w Livigno, choć nie tylko zimą. Latem też, jest tu wiele atrakcji i przygód czekających na każdego. Tutaj nie może się nikt nudzić o każdej porze jest wiele możliwości spędzania czasu czy to aktywnie, czy wygodnie, można również aktywnie i wygodnie na raz. Wszystko w zależności od naszych upodobań , z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

a

Turyści przyjeżdżają tutaj, by zaczerpnąć świeżego powietrza, wolności, by odpocząć, a zarazem spędzić czas aktywnie, chcą wyluzować się i zebrać energię na kolejny rok dopóki znów nie zawitają w tym cudownym miejscu. To magiczne miejsce zachwyci i zauroczy każdego kto lubi góry, rozrywkę i zabawę! Osoby aktywne mogą skorzystać z wielu ofert ośrodków narciarskich. Między innymi trekking i nordic walking, wspinaczka na skałach i po lodzie, jazda konna, na nartach, snowboardzie, saneczkach, golf, kolarstwo górskie, trekking z psami husky. W wolnym czasie możemy odwiedzić takie miejsca jak : czerwona kolejka „Bernina”, park linowy „ Larix Park”, Park Narodowy Stelvio, Baseny termalne w Bormio, wędrówki szlakami górskimi, „Aquagranda Livigno Wellness Park”, pójść na zakupy, do restauracji, na dyskotekę, do baru czy pubu.

b
Tutaj zimy nie spędzisz siedząc w domu. W Livigno doznasz mocy atrakcji i emocji, spędzisz czas aktywnie i wygodnie tak jak chcesz! Naładujesz akumulatory do pełna i poznasz nowy wymiar rozrywki i białego szaleństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *