Zajrzyj do serca Alp, odkrywamy tajemnice Tyrolu.

   Tyrol to malowniczy teren górski uwielbiany przez narciarzy, ale turystyka w tym rejonie kwitnie przez cały rok. Tutaj chcemy powiedzieć Ci dlaczego ten rejon narciarski przeżywa duże oblężenie również w środku gorącego lata.

   Dzieje się tak dlatego, że obszar ten jest bogaty pod względem różnych atrakcji turystycznych. Tutaj wypoczywać może każdy, bez względu na swój wiek i zdrowie.

wycieczka

Tyrol przyjazny dla niepełnosprawnych.

   Mieszkańcy Tyrolu chcą, aby każdy miał szansę podziwiać piękno tego regionu, właśnie z tego powodu miejscowa turystyka została przystosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Tutaj w sezonie letnim na takich turystów czekają specjalne szlaki piesze z pięknymi punktami widokowymi oraz trasy dla rowerów ręcznych. Dodatkowo na turystów czekają punkty SPA ze wszelkimi udogodnieniami, dodatkowo można wybrać się w rejs po jeziorze Achensee lub podziwiać z platformy widokowej najszerszy wodospad Alp Grawa. Natomiast w sezonie zimowym można skorzystać z nauki jazdy na nartach dla osób niepełnosprawnych oraz ze specjalnych biegów saneczkowych.

wodospad Alp Grawa

Idealne miejsce na wakacje dla rodzin z dziećmi.

   W tym miejscu ani dzieci, ani rodzice po prostu nie mogą się nudzić. Na wszystkich turystów małych i dużych czeka wiele atrakcji. Tutaj można skorzystać z ofert gospodarstw agroturystycznych, gdzie dzieci będą mogły poznać życie na wsi, nakarmić zwierzątko lub przez jakiś czas się nim opiekować. Szczególną popularnością wśród rodzin z dziećmi cieszy się między innymi zoo w Innsbrucku oraz wioska Söll, w której czeka specjalny wodny świat.

AlmOprócz tego na turystów czeka wiele innych atrakcji.

Oto najlepsze miejsca, które trzeba zobaczyć:

  • Ścieżka przemytników w Dolinie Tannheimer
  • Park rozrywki Fiss
  • Imst miasto fontann
  • Innsbruck i jego okolice
  • Dolina Alpbach
  • Kals am Großglockner
  • Neustift im Stubaital

   Wakacje w Tyrolu to świetny sposób na relaks i odprężenie się. Dzięki takim wakacjom, każdy się wyciszy i naładuje swoje baterie. Wakacje w Tyrolu przyniosą wiele niezapomnianych wspomnień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *