Poznaj nowości na Włoskich stokach

Wszystko się zmienia, co rusz mamy jakieś nowe udogodnienia. Właśnie z tego powodu, chcieliśmy się z Tobą podzielić nowinkami na stokach, które czekają na Ciebie w zimowym sezonie 2015/2016. Zobacz sam, co dzieje się na stokach.

góry

Val di Sole

To chyba ulubiona stacja narciarska we Włoszech. Właśnie tutaj została uruchomiona nowa gondola, która łączy Pinzalo z Madonną di Campiglio. Nowa kolejka PEJO przewiezie nas na nowe szczyty gór.

Aquagranda czyli coś dla osób, które kochają nie tylko narty. Aquagranda to centrum basenowo-fitnessowe. Na 350 metrach kwadratowych mieszczą się sale fitness oraz pół olimpijski basen. W dziale fitness można ćwiczyć na wysokiej jakości sprzęcie treningowym. To niezwykłe centrum sportu znajduje się na wysokości 1816 m n.p.m. Jest ono otwarte siedem ni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku w godzinach 10-22, w soboty od 10 do 18, a w niedziele od 15 do 20.

Żródło: http://www.livigno-narty.pl

Żródło: http://www.livigno-narty.pl

Val di Fassa

Na miłośników narciarstwa, którzy znają już każdy zakątek Val di Fassa otworzono nowy wyciąg Col dei Rossi, który łączy  miejscowość Alba di Canazei z  narciarską karuzelą o nazwie Sella Ronda.

Źródło: http://www.narty-wlochy.pl

Źródło: http://www.narty-wlochy.pl

Zimą koniecznie trzeba wypróbować te nowości 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *