Najlepsze miejsca do noclegu w Skiwelt Wilder Kaiser

Wyjazd do Skiwelt Wilder Kaiser to prawdziwa gratka dla każdego narciarza. Jednak chcąc w pełni cieszyć się jazdą na nartach w tym miejscu, powinniśmy dokładnie sprawdzić najlepsze miejsca do noclegu, jakie oferuje ten rejon.Najlepsze miejsca do noclegu w Skiwelt Wilder Kaiser

  1. Harmony Hotel Sonnschein
skiwelt hotel

źródło: austria-na-narty.pl

Hotel ten położony jest w malowniczej okolicy w otoczeniu gór i lasów. 500 m- tylko tyle dzieli nas od niego do głównej ulicy i stacji narciarskiej Tennladen, natomiast do ośrodka Skiwelt Wilder Kaiser (280 km) jest zaledwie 6 km.

  1. Ferienappartements Landhof
austria urlop

źródło: austria-na-narty.pl

Hotel znajduje się w samym sercu rejonu SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental. Do najbliższego ośrodka (Skiwelt Wilder Kaiser) i wypożyczalni sprzętu narciarskiego jest mniej niż 1 km. Przy hotelu zatrzymuje się bezpłatny skibus.

  1. Harmony Hotel Harfenwirt
austria hotele

źródło: austria-na-narty.pl

Hotel ten znajduje się w malowniczej okolicy w dolinie Wildschönau. Położony jest w obrębie stacji narciarskiej Tennladen (24 km tras) oraz bardzo blisko głównej ulicy. Od ośrodka narciarskiego Skiwelt Wilder Kaiser, dzieli nas jedyne 6 km. Przed hotelem kursuje bezpłatny skibus, który kursuje po całej dolinie, natomiast za hotelem znajdziemy trasy biegowe.

     4. Club Hotel Edelweiss

austria na narty

źródło: austria-na-narty.pl

Hotel znajduje się w samym sercu rejonu narciarskiego SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental w malowniczej wiosce Itter w Kitzbuhelskich Alpach. Centrum oddalone jest od hotelu zaledwie 500 m, do najbliższych wyciągów jest ok. 3 km, natomiast do głównej stacji Skiwelt Wilder Kaiser 5 km, przy hotelu zatrzymuje się bezpłatny skibus, który kursuje po całej dolinie. Podczas dobrych warunków pogodowych możliwy jest zjazd na nartach do hotelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *