Najlepsze miejsca na narty dla młodzieży- Austria

Jak wiadomo, nie samą jazdą na nartach człowiek żyje, tym bardziej te młodsze osoby po nawet najdłuższych godzinach na stokach mają ochotę na trochę zabawy. Saalbach jest jednym z miejsc, które sprawdzi na narty dla młodzieży, ale jaki inny rejon także? Najlepsze miejsca na narty dla młodzieży- Austria

Saalbach– to region narciarski położony w dolinie Glemm w Ziemi Salzburskiej. Jest to idealne miejsce dla nocnych marków, jazda na stoku nie kończy się wraz z zachodem słońca, w parku rozrywki, na oświetlonym stoku w Hinterglemm, czy też oświetlony wyciąg i stok Schanteilift w Leogang oferują ci jazdę na nartach nawet bez słońca! Nocną pora możesz także udać się na oświetlone tory saneczkowe, których jest aż pięć, czy odwiedzić bary, w których tańce trwają do białego rana. Saalbach to także miejsce dla par, które mają ochotę na romantyczne wieczory spędzone na kuligu, czy też różnych kondycyjnych wędrówkach po zaśnieżonych trasach.

Saalbach dyskoteka

źródło: saalbach.com

Ischgl Paznaun– tutaj trasy mają najmniejsze znaczenie! Hasłem tego popularnego na świecie spotu narciarskiego jest „zrelaksuj się, jeśli dasz radę ” Przy tak dużej ilości atrakcji odpoczynek może okazać się niemożliwy. Tutaj liczy się zabawa: legendarne koncerty, bary, kluby nocne to tylko część tego, co czeka cię w tym miejscu. Dzięki położeniu tego miejsca masz pewność, że wybierając się do Ischgl Paznaun w okresie listopad- maj spędzisz urlop pośród śnieżnych stoków.

SkiWelt Wilder Kaiser– jazda na nartach, snowparki, osiem różnych stoków, czyli aktywnie spędzony czas w ciągu dnia i puby, restauracje i dyskoteki, czyli zabawa późną nocą. Jeżeli liczysz nie tylko na udaną zabawę w nocy i chcesz cieszyć się czasem spędzonym na bardzo dobrze przygotowanych trasach, to miejsce jest właśnie dla ciebie! Urlop w SkiWelt Wilder Kaiser to prawdziwa zabawa dla różnych grup wiekowych, dlatego cieszy się tak dużą popularnością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *