Akcesoria narciarskie, które musisz mieć

Jak wiadomo, dobrze dobrane narty i dopasowane buty narciarskie to podstawa, to warto także zastanowić się nad zakupem kilku akcesoriów narciarskich. Zobaczcie jakie akcesoria narciarskie, music mieć.

akcesoria narciarskie

źródło: pixabay.com

Akcesoria narciarskie, które musisz mieć

Kije narciarskie
Miłośnicy narciarstwa, toczą spór na temat tego, czy kije narciarskie są potrzebne, czy raczej zbędne. Kiedy na rynku znalazły się narty carvingowe, które ułatwiają skręcanie oraz umożliwiają niską postawę ciała, przeciwników kijów znalazło się więcej.

Gogle i kaski- niezbędne akcesoria?
Choć mówi się, że kaski i gogle są przeznaczone tylko dla najmłodszych, to prawda jest zupełnie inna. Takie akcesoria powinny być niezbędnikiem każdego narciarza. Choć według prawa kaski i gogle powinny mieć osoby do 16 roku życia, to prawda jest taka, że to wyposażenie powinniśmy mieć niezależnie od wieku ze względu na nasze bezpieczeństwo.

Pokrowce na narty
Pokrowiec na narty ma za zadanie chronić nasze narty przed uszkodzeniem, dodatkowo taki pokrowiec pozwala na bezpieczny transport i przechowywanie sprzętu.

narty akcesoira

źródło: pixabay.com

Ciepło ponad wszystko
Akcesoria, o których mało się mówi, jednak są niezbędnikiem to ciepła bielizna i skarpety. Odpowiednie skarpety będą utrzymywać ciepło oraz odprowadzać wilgoć z wnętrza buta i chronić stopy przed otarciami. System ogrzewania i osuszania butów to idealne rozwiązanie, które pozwoli nam cieszyć się komfortem na stoku przez cały czas.

Specjalistyczne smary
Jest to już ostatni obowiązkowy element, dzięki smarowi będziemy cieszyć się jazdą na nartach przez długi czas.

W sklepach narciarskich znajdziemy wiele gadżetów, które mogą sprawić, że nasza jazda będzie przyjemniejsza, ponadto może to nam dużo bardziej ułatwić jazdę na nartach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *